Посвята першокурсників

Церемонія посвяти першокурсників – здобувачів освітніх програм «Політологія» та «Політологія. Національна безпека» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у студенти цьогоріч відбулася в місті Галичі.
Програма була насиченою та пізнавальною. Студентів і викладачів урочисто привітав міський голова Олег Кантор, а у храмі Різдва Христового поблагословив отець Ігор Броньовський, священик УГКЦ, настоятель та декан Галицький.
Студенти разом з викладачами відвідали Алею слави, де хвилиною мовчання вшанували Героїв, що загинули під час російсько-української війни.
У Галицькому замку першокурсників вітали з початком студентського життя та вручили символічні грамоти завідувач кафедри політології доктор політичних наук, професор Василь Йосифович Климончук, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів кандидат політичних наук, доцент Юлія Василівна Кобець. Побажали незабутніх студентських років та невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань.
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 16 людей