Вшанування пам’яті полеглих випускників спеціальності “Політологія”

Сьогодні, 5-го жовтня, відбувся захід-реквієм, щоб вшанувати пам’ять про полеглих випускників спеціальності “Політологія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Микола Іванчук, Андрій Харьков, Олександр Авдєєв, Назарій Лугарєв, Сергій Фуштей, Олександр Родіонов віддали свої життя за нашу незалежність та свободу. Студенти спеціальності “Політологія” виконували пісні та декламували вірші, друзі та одногрупники полеглих Героїв ділилися спогадами. Зі сльозами на очах ми вшанували пам’ять про загиблих воїнів як вияв нашої поваги, вдячності та любові. Також було зібрано благодійні пожертви у сумі 10 тисяч гривень, які будуть використані на потреби студентів спеціальності “Політологія”, які зараз знаходяться на фронті.
Не забуваймо, Герої не вмирають, доки живуть у нашій пам’яті та серцях…
Слава Україні! Героям слава!
На зображенні може бути: 6 людей та лікарня
На зображенні може бути: 2 людини та текст
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: стьобана ковдра