Спецслужби в системі національної безпеки: від теорії до практики

У межах вивчення навчальної дисципліни «Спецслужби в системі національної безпеки» (викладач – професор Сергій Дерев’янко, доктор політичних наук, професор кафедри політичних інститутів та процесів) студенти третього курсу – здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Політологія. Національна безпека» мали можливість поспілкуватись зі співробітником одного з підрозділів Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, яке є одним із стейкголдерів цієї освітньої програми. Інтерес викликала розповідь старшого офіцера про місію, цінності, завдання та принципи діяльності СБУ, її основні напрямки, зокрема, в умовах війни рф проти України. Вичерпні відповіді отримали студенти й щодо можливостей, у ймовірному майбутньому, вступу на службу в СБУ, вимоги до кандидатів.