Захист кваліфікаційних робіт

Захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності Політологія. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відбувся 19-20 грудня.
✅Студентів привітав декан факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак, кандидат історичних наук, доцент.
✅Головою комісії виступив Климончук В.Й., доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології. До складу комісії увійшли: Дерев’янко С.М., доктор політичних наук, професор, Ломака І.І., кандидат політичних наук, доцент, Присяжнюк Т.І., секретар. У проведенні захисту взяли участь Кобець Ю.В., кандидат політичних наук, доцент, викладачі кафедр – наукові керівники та рецензенти кваліфікаційних робіт.
✅Комісія відзначила високий рівень компетентностей здобувачів, дипломні роботи оцінила на «добре» і «відмінно», а кращих випускників рекомендувала до продовження навчання в аспірантурі.
✅Викладачі спеціальності щиро вітають своїх випускників з успішним захистом та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».
На зображенні може бути: 5 людей
На зображенні може бути: 8 людей