Здобувачі спеціальності Політологія відвідали Івано-Франківський міський суд

18 березня до Івано-Франківського міського суду завітали здобувачі ОП «Політологія. Національна безпека» та «Політологія» разом з викладачками: кандидаткою політичних наук, доценткою Юлією Кобець та кандидаткою політичних наук, доценткою Оксаною Липчук. Зустріч відбулася в межах аспірантської педагогічної практики вивчення курсів «Правоохоронні органи в системі національної безпеки» та «Історія силових та правоохоронних органів України». Речник міського суду аспірант кафедри політичних інститутів та процесів Михайло Савлюк ознайомив здобувачів з історією та діяльністю структурних підрозділів цього суду, що стало чудовою нагодою сформувати чітке уявлення про особливості роботи в установі. Гості оглянули будівлю, кабінети суддів, зал судових засідань. Далі їх чекала зустріч та бесіда з Тарасом Антоняком – суддею Івано-Франківського міського суду. У присутніх була можливість дізнатися про роботу суду в період воєнного стану, особливості розгляду справ та задати цікаві питання. Студенти мали змогу закріпити теоретичні знання, набуті в процесі навчання, підвищити рівень правової свідомості та правової культури.

На зображенні може бути: 13 людей та Овальний кабінет

На зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються