У рамках вивчення навчальних дисциплін «Історія силових та правоохоронних органів України», «Правоохоронні органи в системі національної безпеки», «Правові основи оборони держави» викладачі і здобувачі освітніх програм «Політологія. Національна безпека» та «Політологія» відвідали Державну установу «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)».
Проводив практичне заняття заступник начальника УВП із соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Гурик Іван Степанович. Дякуємо за змістовне заняття та переданий практичний досвід.
![На зображенні може бути: 9 людей](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437554585_3566961843634330_2430790161058557214_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JZxH9FBVs8oAb6-LxyU&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBixezvwpXMM3tZ59gATsW6VQJs5oSw593goGseWeiCRg&oe=662704B7)
![На зображенні може бути: 6 людей](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437491253_3566962126967635_3878080504547954784_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=awcADDCZFZ0Ab5zLZoG&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAgCtRyymnVU_MvsoC-qkGfBrHbBlWAig5VLgUQxbnIaQ&oe=6627083A)