Студенти-політологи відвідали Музей Небесної Сотні

17 квітня здобувачі освітньої програми «Політологія. Національна безпека» разом з академнаставниками Тетяною Мадригою та Оленою Березовською-Чміль відвідали Музей Небесної Сотні – місце, де живе пам’ять про Майдан. Екскурсія музеєм Небесної сотні побудована на розповідях про людей, які загинули під час Революції Гідності. При вході в музей знаходяться ангели-охоронці, які оберігають Душі Небесної Сотні. Музей має кілька експозицій: кухня Майдану, шпиталь Майдану, духовний куточок Майдану, барикади Майдану, Реквієм, Самооборона. Також є стенди, присвячені Героям Небесної сотні. Всі експонати Музею унікальні – особисті речі майданівців, їх портрети, художні полотна та інсталяції, які візуально повертають людей у ті події. Тут і портрет та наплічник Романа Гурика, студента Прикарпатського університету, Героя Небесної Сотні. Присутні вшанували пам’ять Героя України Романа Гурика.
Велика вдячність Світлані Картуш за змістовну розповідь, за згадку і добру пам’ять про усіх Героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє.
Герої на вмирають − герої живуть вічно у наших серцях!
На зображенні може бути: 9 людей
На зображенні може бути: 8 людей, кларнет та труба