В такий складний для нашої держави час ми продовжуємо працювати і бути надійним тилом для наших захисників![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Вже 28 квітня о 17:00 ви зможете прослухати лекцію на тему «Емоції війни» від кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та клінічної психології Вероніки ШКРАБ’ЮК, а також виконати “Степ-тренування для покращення діяльності серцево-судинної системи” від магістрантки кафедри фізичної терапії, ерготерапії Яни ФЕДИК. Зазначимо, що для проведення тренування необхідно підготувати степ-платформу або імпровізоване підвищення (сходинку), висотою 10 см.
Доєднатися до зустрічі можна за посиланням нижче![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
Бережемо здоров’я та нашу країну разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.