Сергій Дерев’янко: “10 вересня мав честь виступити у Львівському національному університеті імені Івана Франка офіційним опонентом на захисті дисертаційного дослідження Олега Вольського на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади: порівняльний аналіз на прикладі Республіки Польща та України» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія».
Вітаю здобувача та його наукового керівника доктора політичних наук, професора Віталія Литвина з успішним захистом.
Вдячний доктору політичних наук, професору, завідувачу кафедри політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Анатолію Романюку за запрошення до роботи у спеціалізованій вченій раді, членам ради – докторам політичних наук, професорам Миколі Бучину, Ігорю Вдовичину, доценту Світлані Булі за плідну наукову співпрацю та щире спілкування у стінах славного Університету”.
![На зображенні може бути: ноутбук та текст](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306685704_5531055680293460_85855268210988216_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lGvZtlsv--wAX89cOJ0&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT9qeNQ2HbjzHQ8FoGuKuqD_B0wVH0rCmiBr3umgtYWVhg&oe=63242923)
![На зображенні може бути: 3 людини та текст](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306644968_5531055790293449_7158323075405636348_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=__AG-DH7o00AX_rIvGH&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT-DvUXlQleP1ldvvAdfKobIrsxsA55TXInveYhqWR1NRQ&oe=63248BC5)