Після пар – одразу ж на політологічний квіз! Весело та креативно сьогодні провели свій вільний час студенти спеціальності Політологія. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Вчилися злагоджено працювати в команді та гуртуватися. Переможці отримали кубок і заохочувальні призи.
Дякуємо Юрію Головчуку Yura Holovchuk, аспіранту спеціальності, за цікаві запитання та професійне ведення заходу!
![На зображенні може бути: 14 людей, люди навчаються та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386598944_3430141493983033_3586908736521394654_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=4c1e7d&_nc_ohc=jg2AVy43_7YAX8UKEaL&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCB28cz3ANCd1-Nn7cXyhjpw7UqwbTRpM8hQT00Apqa-g&oe=652221D0)
![На зображенні може бути: 5 людей та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386588616_3430141840649665_7065959369218419834_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=4c1e7d&_nc_ohc=SnSp3W97uj0AX9c-FiB&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCXB-g9HIH35LEvPiP09BIbXvmafogzGKJA8zRdqMR-Uw&oe=65221823)
![На зображенні може бути: 10 людей, військова форма та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386250203_3430141960649653_115808821723675305_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=4c1e7d&_nc_ohc=K5I3BhAP-YQAX-5xp3G&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBbzSBW1EJ9DeebiuWIIUBa8Hyk_qcdjlL-7BiGrLCd2w&oe=6521D74C)