![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Студентів привітав декан факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак, кандидат історичних наук, доцент.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Головою комісії виступив Климончук В.Й., доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології. До складу комісії увійшли: Дерев’янко С.М., доктор політичних наук, професор, Ломака І.І., кандидат політичних наук, доцент, Присяжнюк Т.І., секретар. У проведенні захисту взяли участь Кобець Ю.В., кандидат політичних наук, доцент, викладачі кафедр – наукові керівники та рецензенти кваліфікаційних робіт.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Комісія відзначила високий рівень компетентностей здобувачів, дипломні роботи оцінила на «добре» і «відмінно», а кращих випускників рекомендувала до продовження навчання в аспірантурі.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Викладачі спеціальності щиро вітають своїх випускників з успішним захистом та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».