17 квітня здобувачі освітньої програми «Політологія. Національна безпека» разом з академнаставниками Тетяною Мадригою та Оленою Березовською-Чміль відвідали Музей Небесної Сотні – місце, де живе пам’ять про Майдан. Екскурсія музеєм Небесної сотні побудована на розповідях про людей, які загинули під час Революції Гідності. При вході в музей знаходяться ангели-охоронці, які оберігають Душі Небесної Сотні. Музей має кілька експозицій: кухня Майдану, шпиталь Майдану, духовний куточок Майдану, барикади Майдану, Реквієм, Самооборона. Також є стенди, присвячені Героям Небесної сотні. Всі експонати Музею унікальні – особисті речі майданівців, їх портрети, художні полотна та інсталяції, які візуально повертають людей у ті події. Тут і портрет та наплічник Романа Гурика, студента Прикарпатського університету, Героя Небесної Сотні. Присутні вшанували пам’ять Героя України Романа Гурика.
Велика вдячність Світлані Картуш за змістовну розповідь, за згадку і добру пам’ять про усіх Героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє.
Герої на вмирають − герої живуть вічно у наших серцях!
![На зображенні може бути: 9 людей](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437504514_26153174997614697_7021130366695217519_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NgmaoA0p-kAAb4fthsp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBBX-0XXAg5ABFz5zLpUS8joW3Ajg7DASO7qHJrR57HuA&oe=6626F4AA)
![На зображенні може бути: 8 людей, кларнет та труба](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437550280_26153175534281310_7041762187280690566_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Shalz_tQ_LgAb6IUNbr&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBc6W9O3hin4OCAC3mClZWNz1UR07icb5TTOu10ZynsLA&oe=6626F69D)