Профорієнтаційна діяльність кафедри

13 березня викладачі кафедри політичних інститутів та процесів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тетяна Мадрига та Олена Березовська-Чміль провели інтелектуальну гру «Найрозумніші» серед учнів 9-11-их класів ліцеїв № 18 та 22 Івано-Франківської міської ради, учнів 10-го класу Тисменицького ліцею Тисменицької міської ради.
Майбутні абітурієнти мали змогу проявити свої знання з історії України, історії міста та політичної історії, отримати нові знайомства, цікаві враження та заохочувальні призи. Випускники шкіл були ознайомлені з особливостями навчання на освітніх програмах «Політологія» та «Політологія. Національна безпека».
Дякуємо Юрію Головчуку, аспіранту спеціальності «Політологія», за цікаві запитання та професійне ведення заходу!
Декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак побажав учнівській молоді бути активними громадянами, брати участь у громадсько-політичному житті міста і висловив сподівання на нові зустрічі.
На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст
На зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються