13 березня викладачі кафедри політичних інститутів та процесів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тетяна Мадрига та Олена Березовська-Чміль провели інтелектуальну гру «Найрозумніші» серед учнів 9-11-их класів ліцеїв № 18 та 22 Івано-Франківської міської ради, учнів 10-го класу Тисменицького ліцею Тисменицької міської ради.
Майбутні абітурієнти мали змогу проявити свої знання з історії України, історії міста та політичної історії, отримати нові знайомства, цікаві враження та заохочувальні призи. Випускники шкіл були ознайомлені з особливостями навчання на освітніх програмах «Політологія» та «Політологія. Національна безпека».
Дякуємо Юрію Головчуку, аспіранту спеціальності «Політологія», за цікаві запитання та професійне ведення заходу!
Декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак побажав учнівській молоді бути активними громадянами, брати участь у громадсько-політичному житті міста і висловив сподівання на нові зустрічі.
![На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431210623_3541467459517102_4682757563566093472_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=F-3GFe9GB1IAX-oymc7&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAioRNWpEEm3ecjkV_ZBptZlQaSAUvxcExj7DGv1CtefA&oe=65F711D3)
![На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431490954_3541467626183752_4308336160413492199_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kwGKXz5dKn4AX91RaHN&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAHD3kvMx7HOT-Ak-nJ3ygL4YEaue2ar_DmVJq-2qi2UQ&oe=65F68EE1)
![На зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431163516_3541467826183732_4004505555136716260_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=u5ETB6i3b6MAX8vxtat&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAk8Qo9irx44Q1zX8c71rcB-8PB9Z6qiKlWwmDN3WfA0A&oe=65F66328)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються, стіл та шахи](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431534797_3541467962850385_3173829391889360397_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=N4458lIkZ3oAX-sOlio&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAAQVzvNG_PpMnWnEzn2ytfbcHDeNAKX9PJkEPK7_QqBA&oe=65F63846)
![На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються, стіл та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431531800_3541468106183704_5982044268771224560_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2cdx7AFHxFkAX-o6DF_&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfD3CqICgoG7IGuebIbjzPuAwOx8YSHcPfn7dlaAbqo8xA&oe=65F6BBF5)
![На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та стіл](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431429231_3541468269517021_3826801145254915190_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=OjaivmVhq84AX-H9uVP&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCJ6qeRUpmEo26pLbgy720CJ4U-W9dQqcgfIXh2P7k8oQ&oe=65F72565)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431170317_3541468426183672_3424247912937554458_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=mwmcwK6hHmsAX_j1qHy&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDPUDcZaxPRxmjV4TASNSpth4Uo0o1ZUkhagsYDHp-LZg&oe=65F76B20)